Czerscy Lechiści - Lechia Gdańsk Fan Club Czersk
Lipiec 27 2021 16:19:10
Nawigacja
Strona Główna
Linki
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 100
Najnowszy Użytkownik: Dougrax
Buttony
Nieoficjalny
serwis Borowiaka Czersk FZGT CHOJNICZANKA CHOJNIE
Witamy
W CZERSKU TYLKO LECHIA!
Zaległości!
LECHIA - Górnik Zabrze - 26 osób.

LECHIA - Zawisza Bydgoszcz 29.

LECHIA - Korona Kielce 17.

LECHIA - Ruch 9.

LECHIA - Legia Warszawa 31.

LECHIA - Lech Poznań 54. Nowy rekord! I znów na meczu z Pyrami, poprzedni wynosił 52!Dodane przez Cz_ dnia styczeń 26 2014 12:31:302 Komentarzy ˇ 824 Czytań - Drukuj
LECHIA LIDERA MA!
Do Warszawy wyruszyliśmy z ponad godzinnym opóźnieniem. Okazało się, że bus, który mieliśmy jechać - "Jedzie z Niemic, miał być o 6 rano, ale do tej pory się nie pojawił, nie odbiera telefonu" usłyszeliśmy od właściciela auta. Wielke wkurwienie i szybkie szukanie nowego środka transportu... Jednak wszystko dobrze się skończyło, bus się znalazł i pełni energi ruszyliśmy w stronę Stolicy Polski.

Podróż mineła bardzo szybko i wesołej atmosferze.

Na sektorze gości zameldowaliśmy się, przed pierwszym gwizdkiem sędziego i na pełnej k....e z cała Biało - Zielona Brać ruszyła z dopingiem, co zostało nagrodzone w 13 minucie spotkania gdy Paweł Buzała pokonał bramkarza Legii! Żyleta wypełniona prawie w całości.


Po meczu wielka radość i zabawa z piłkarzami, którzy zostawili całe serce na boisku dla Lechii! Nie zabrakło szyderczył przyśpiewek, które były kierowane do kibiców stołecznego klubu. "Oberwało"się nawet kucharzowi, który po spotkaniu spacerował po trybunie VIP :)

W Czersku meldujemy się lekko przed 6 rano. Nas na tym wyjeździe jak się łatwo domyśleć 9 osób.

...LECHIA LIDERA MA!


Dodane przez Cz_ dnia sierpień 29 2013 17:47:011 Komentarzy ˇ 860 Czytań - Drukuj
BIAŁO - ZIELONY CZERSK ON TOUR
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Na tym wyjeździe z Miasta Lechii 9 osób.

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko Biała

Na pierwszym meczu sezonu 2013/14 na trybunie zielonej zameldowało się 12 fanów z Czerska. Kibiców z Bielska na sektorze gości w 25 głów, życzę spadku do kolejno I, II... ligi. Lechia remisuje 2:2 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

4 osoby z Czerska w Chorzowie. Wyjazd nie obył się bez przygód.

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Na meczu z Jagiellonią tylko 11 osób z Czerska. Jagiellonia w blisko 40 osób na naszych sektorach, dwa razy zaznaczając swoją obecność. Wygrywamy 2:0, świetna atmosfera na górnych sektorach trybuny zielonej. Odpalona została pirotechnika oraz transparent dla wojewody Ryśka - "RYSIU NIE SPINAJ SIĘ, NIE MA O CO", który zamknął dolną część trybuny dopingowej.


Dodane przez Cz_ dnia sierpień 11 2013 13:24:210 Komentarzy ˇ 818 Czytań - Drukuj
Zaległości
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 41 osób.
Lechia - Jagiellonia 37.
Lechia - Korona 11 (poniedziałek)

Dodane przez Cz_ dnia kwiecień 28 2013 11:21:120 Komentarzy ˇ 846 Czytań - Drukuj
Lechia - Pogoń 1:1
do Gdańska na mecz Lechii z Paprykarzami ze Szczecina wybrało się 20 osób. Lechia zaprezentowała flagowisko, doping stał na dobrym poziomie. Lechia prowadziła grę i wygrywała 1:0 do ....93 minuty, niestety skończyło się 1:1.

Kibiców szczecińskiej Pogoni na sektorze gości zameldowało się około 700. Zaprezentowali patriotyczną oprawę Ku Czci Żołnierzy Wyklętych. Choreografia składała się z biało-czerwonej sektorówki oraz z podobizm Żołnierzy Wyklętych. Fani Pogonii odpalili także pirotechnikę. Wspólnie odśpiewano hymn Polski.

Po powrocie do Czerska odpalamy race i dajemy do zrozumienia że CZERSK ZNACZY LECHIA!

Dodane przez Cz_ dnia marzec 12 2013 19:44:130 Komentarzy ˇ 858 Czytań - Drukuj
Polonia W-wa - Lechia Gdańsk czyli PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
Do Warszawy pojechało 350 wiernych kibiców Lechii jednak na miejscu okazało się, że nie będzie nam dane zobaczenia meczu naszego ukochanego klubu z sektora gości. Stało się tak dzięki postawię Romana Kowalskiego, który pełni funkcję kierownika ds. bezpieczeństwa w Polonii. Nie zgodził się na wejście 6 osób...

Po 1,5 godziny negocjacji uznaliśmy, że z meczu rezygnujemy. Po odśpiewaniu hymnu i kilku okrzykach sławiących nasza Lechię oraz typowych - PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW udajemy się w drogę do Gdańska, a mecz śledzimy w... telefonach. Po bramcę Piotra Wiśniewskiego autokar oszalał i przez kilka minut byliśmy w raju... Jak się skończyło wie każdy z Was. Jednak wspólne śpiewy i spożywanie tiger'ów trwały do samego Gdańska, Starogardu czy Czerska.

Kolejne 900 km za Lechią zaliczone!


Dodane przez Cz_ dnia marzec 05 2013 08:46:430 Komentarzy ˇ 899 Czytań - Drukuj
BIAŁO - ZIELONY CZERSK - CZAPKI !!!
Do nabycia jest kolejny gadżet Lechii Gdańsk z serii - "BIAŁO - ZIELONY CZERSK" tym razem zdecydowaliśmy się na czapki zimowe. Na czarnej jaki i na biało-zielonej czapce widnieje identyczne hasło - "LECHIA GDAŃSK. BIAŁO - ZIELONY CZERSK". Wykonane zostały bardzo estetycznie w bardzo dobrej jakości. Cena czapki to tylko 20 złotych! Już po paru dniach sprzedało się kilkadziesiąt sztuk. Czapki można nabyć u K, który dostępny jest pod numerem tel: 788-491-596

Dodane przez Cz_ dnia styczeń 08 2013 14:30:280 Komentarzy ˇ 1047 Czytań - Drukuj
Lechia - Legia i Bełchatów
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Zapowiadał się kolejny hit na gdańskiej Arenie, jednak bez kibiców Legii mecz stracił dużo na wartości, najbardziej brakowało chyba wymiany "uprzejmości" pomiędzy fanami Lechii i Legii.
Nas na trybunie "zielonej" 22 osoby dla których Lechia jest najważniejsza! Niestety porażka z ekipą z Warszawy 2:1.

GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk

Biało - Zielonej braci na wyjeździe dokładnie - TRZYSTU i taka właśnie flaga także przyozdobiła sektor gości. Nie zawiedli nasi przyjaciele z Krakowa, których pojawiło się 20 oraz 2 kibiców z Wrocławia. Nas 4 osoby, jednak nie zameldowaliśmy się na sektorze z pewnych względów.
Dodane przez Cz_ dnia grudzień 06 2012 16:34:400 Komentarzy ˇ 1005 Czytań - Drukuj
LECHIA & ŚLĄSK!
Po raz kolejny w naszym wykonaniu liczba 21, nie chce oceniać czy dobrze czy nie, pojechali Ci co Lechię mają w sercu, a w ich żyłach płynie biało-zielona krew. Na spotkanie ze Śląskiem wybraliśmy się stosunkowo szybko, by uczcić ten nadzwyczajny dzień jakim z pewnością jest mecz Dumy Trójmiasta z Dumą Śląska.

Na meczu wspólne śpiewy z kibicami spod znaku WKS. Większość kibiców z Dolnego Śląska zasiadła na górnych sektorach trybuny zielonej i stamtąd właśnie dopingowali swoich ulubieńców. Stadion został ozdobiony brawami naszego ukochanego klubu oraz barwami Wrocławskiego Śląska.

Mecz zakończył się porażką 2:3, lecz w dobrych humorach wracamy do domu drogą kolejową, a to dlatego że początkowy transport nam uciekł. nie wiem czy przestraszył się ogromnej ilości napojów czy głośnego śpiewu, który wielbił obydwa kluby. W dobrej, upojnej atmosferze dojechaliśmy do samego Czerska, ale i tam było się trudno rozejść do domów. Kolejne kilometry za nami i po raz kolejny świetna zabawa ludzi, którzy kochają gdańską Lechię!

Warto dodać, że 3 osoby z Biało-Zielonego Czerska wybrały się na starcie Wisły z Jagiellonią.

LECHIA & ŚLĄSK!

Dodane przez Cz_ dnia październik 31 2012 20:09:391 Komentarzy ˇ 1017 Czytań - Drukuj
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Do Gdańska na mecz z Lechem Poznań* udało się tylko 21 kibiców Lechii z Czerska. Pewnie długo nie zapomną tego meczu. Tego wieczoru niczego nie brakowało, dwa cudowne gole dla Lechii Piotrka Wiśniewskiego i Razacka, świetna atmosfera na trybunach, mega doping dla Biało-Zielonych, flagowisko, oprawy i race, obustronne bluzgi, klatka gości wypełniona po brzegi. Chciałoby się żeby każdy mecz wyglądał tak jak ten z Pyrami.

Na trybunach Areny zasiadło 18 tysięcy widzów. Dół trybuny "zielonej" był wypełniony niemal, że w całości i z tego miejsca jak zawsze prowadzony był doping, który tego dnia mógł się podobać. Jak zawsze trybuna dobrze oflagowana. Wywieszony został także transparent zgodowiczów z Gryfa Słupsk, który odnosił się do obecnej sytuacji jaka panuje na Gryfie. Klubowi grozi wycofanie z III ligi, a wszystko to przez kłamliwego prezydenta Słupska. Treść transparentu - GRYF SŁUPSK NIE ZGINIE! Wywieszone zostało także płótno upamiętniające śmierć Wiślaka - ŚP DZIEKAN. JŻS!. Z horografii na trybunie dopingowej zaprezentowane zostało okazałe flagowisko, na które składało się blisko 1000 flag na kijach. Kibice zgromadzeni w ten sobotni wieczór na Stadionie nie zapomnieli o wielkim kibicu gdańskiej Lechii. W 14 minucie spotkania (tyle lat miał Dawid kiedy zmarł i zasiadł w sektorze niebo) oddano hołd Dawidowi poprzez minute ciszy. Trybuny zamilkły. Szacunek dla fanów Kolejorza, którzy również się przyłączyli. Nie zabrakło także dobrze znanego płótna, na którym widnieje Dawid i hasło wypowiedziane przez niego - "ŻEBY ŻYĆ, TRZEBA MI DYMU RAC, TEGO DOPINGU, GŁOSÓW Z TYSIĘCY GARDEŁ NA STADIONIE..."

Goście z Poznania wypełnili sektor w całości, który liczy 2030 miejsc. Mogli liczyć na wsparcie koleżanek z Gdyni, których pojawiło się 300. KKS wspierany był też przez chłopaków z ŁKSu Łódź. Poznaniacy dobrze ozdobili swój sektor. Wywiesili również płótna zgodowiczów z KSZO oraz wyżej wspominanych koleżanek z Arki. Zaprezentowali oprawę, która mogła się podobać, kolorytu całej horografii dodały z pewnością odpalone race. Oprawa składała się z dwóch części, pierwsza to sektorówka, na której widniał nowy stadion oraz napis - NOWY STADION, STARE ZASADY po czym odpalono kilkadziesiąt rac. Następnie w górę poszły pasy materiału, które po złączeniu w całość ukazały fanatyka trzymającego race oraz milicjanta, urzędnika państwowego i stewarda, a całości towarzyszył napis - NASZEJ PASJI NIE DACIE RADY!

Lechia wygrała 2:0. Po meczu odbyła się prawdziwa fiesta. Po meczu piłkarze podeszli pod trybunę "zieloną" i razem z kibolami cieszyli się z 3 punktów. Gdy kibice intonowali przyśpiewkę piłkarze ją kończyli. Prym wiodła tzw. "dwójka do zera..." "i Lechia żegna frajera" - dokończone przez piłkarzy ;)

Kolejne ligowe spotkanie Lechii odbędzie się w Białymstoku, na które nie będzie wyjazdu organizowanego. Następnie czekają nas mecze u siebie ze Śląskiem oraz Legią! JUŻ TERAZ OGŁASZAMY MOBILIZACJE, żeby nie wyszło tak jak teraz, że pojechało nas tylu ilu pojechało!

Dodane przez Cz_ dnia październik 03 2012 10:38:190 Komentarzy ˇ 1584 Czytań - Drukuj
Chojniczanka Chojnice - Raków Czestochowa
Kolejny mecz, który pewnie stałby na wysokim poziomie kibicowskim rozjebała milicja w Chojnicach wraz z burmistrzem. Do Chojnic przyjechała 90 osobowa grupa kibiców Rakowa oczywiście na zakazie, bo burmistrz i psiarnia miała taki kaprys. Naprawdę boli, boli gdy się patrzy co się dzieję. Osoby na stołkach mogą dawać zakazy wyjazdowe za co tylko chcą np. to im nie pasuje, że nie ma monitoringu, a jak już jest, że jest zły. Kibice Chojniczanki oraz Rakowa wspólnie negocjowali o wpuszczenie na mecz, lecz nic to nie dało Kibice spod Jasnej Góry mecz musieli oglądać zza bramy głównej (parę osób znalazło sposób na wejście na stadion ;)). Na sektorze C zabrakło tego dnia flag, zawisł tylko szary transparent - PIŁKA NOŻNA BEZ PO licji! Młyn tego dnia 120-130 osób i nie ma co się oszukiwać z przeciętnym dopingiem.. Kilkakrotnie z niezłym pierdolnięciem wykrzyczano Piłka Nożna DLA KIBICÓW oraz Piłka Nożna BEZ POLICJI, do czego przyłączyli się także kibice zasiadający na trybunie prostej ;) Nas na meczu 12 osób, nie zabrakło chłopaków z Polnicy oraz zgodowiczów ze Starogardu, którzy pojawili się w sile 19 osób.
Po meczu kibice Rakowa głośno dali do zrozumienia co myślą o "stróżach prawa" oraz Burmistrzu Chojnic i wykrzyczeli-"JEB*Ć BURMISTRZA i POLICYJNE KURWI*SKA!". Dzień przed gościliśmy paru chłopaków z MKS-u więc po meczu szybko się zwijamy bo jeszcze męczył kacyk ;), a poniedziałek czekał...


Dodane przez Cz_ dnia wrzesień 13 2012 22:38:180 Komentarzy ˇ 1094 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
322514 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie