Czerscy Lechiści - Lechia Gdańsk Fan Club Czersk
Wrzesień 26 2020 14:16:21
Nawigacja
Strona Główna
Linki
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 100
Najnowszy Użytkownik: Dougrax
Buttony
Nieoficjalny
serwis Borowiaka Czersk FZGT CHOJNICZANKA CHOJNIE
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
W poniedziałkowy ranek wybieramy się do Słupska, a następnie w dalszą podróż ruszamy z całą Biało - Zieloną Armią drogą kolejową. W Szczecinie meldujemy się lekko po godzinie 15.00 gdzie "przywitała" Nas ogromna masa pajaców w mundurach i zaczęły się problemy...stanie godzinę na peronie, a potem następną przed stadionem bo taki był kaprys. Po dwóch godzinach oczekiwania rozpoczęło się wpuszczanie na sektor, czułem się wtedy jak gwiazda filmu, a raczej przestępca...zdjęcie 1, zdjęcie w butach, zdjęcie na fejsa, zdjęcie z dowodem w okularach i bez, przeszukiwania, obwąchiwania przez psy (chodzi mi o zwierzęta ;) po całej sesji mogłem wejść na sektor! i tak każdy pokoleji... aż 868 osób. (Czersk 8 osób)

Nadeszła godzina rozpoczęcia meczu, a w Szczecinie trzęsło się wszystko, takiego pierdolnięcia z gardła nie słyszeli, co sami paprykarze przyznali ;) Na meczu oczywiście bluzgi z obydwu stron, chyba byliśmy w tym elemencie też lepsi ;) Zabawa na sektorze była przednia, odpalono kilkanaście rac i stroboskopów, morda się cieszyła na widok blasku rac, niestety jesteśmy za to solidnie karani, karani za pasję... Na płotach oprócz licznych flag pojawił się transparent dla naszego kolegi, który mecze Biało-Zielonych ogląda zza krat - MAKI TRZYMAJ SIĘ! Pogoń również wywiesiła transparent dla naszego kolegi. Lechia wygrywa 2:0, po meczu zabawa z piłkarzami oraz sztabem. Wielkie dzięki dla Darka Gładysia oraz Adama Dudy, którzy podrzucili po meczu kilkadziesiąt butelek wody!

Po meczu trwała przez godzina świetna zabawa gdzie każdy znalazł coś dla siebie ;) Potem ruszyliśmy w drogę powrotną. W Słupsku chłopaczyna z Gryfa podrzuca nam paletę zimnego browara za co dzięki! W Czersku meldujemy się koło godziny 5.00! Kolejny wyjazd za Lechią zaliczony!


Dodane przez Cz_ dnia wrzesień 13 2012 22:10:100 Komentarzy ˇ 647 Czytań - Drukuj
Chojniczanka
Chojniczanka Chojnice - ROW Rybnik
Pierwszy mecz ligowy po długiej przerwie wypadł chłopakom z Chojnic z ROWem, który wstawił się w 41 osób. Młyn na sektorze C to lok. 130 głów, w tym kilku Chłopaków z Polnicy. Nas 10 osób. Wyniku nie pamiętam, dawno temu odbyło się to spotkanie ;)

Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice
Nas na tym wyjeździe tylko 3 osoby obecni także chłopacy z Polnicy w sile 6 osób. Razem Chojniczanki na sektorze gości 56 osób, tylko tyle otrzymaliśmy biletów na to spotkanie. Wiadomo było, że spotkanie będzie opiewać w inną atmosferę niż te w III czy IV lidze. Kibice Gryfa, którym na sercu leży dobro ich klubu mają konflikt z prezesem. Dlatego Kibice Gryfa zebrali się za stadionu i za płota sporadycznie dopingowali swojego Gryfa oraz wywiesili transparent - "Tutaj stoją fanatycy, a nie Szlasa pracownicy". O zbieraninie zebranej przez prezesa nie będę pisał. Na płocie prócz flag wywieszamy też transparent o treści - "Łamiesz VIII Przykazanie o łaskę kibica proś!" Doping z naszej strony średni w autokarze dużo, dużo lepszy ;) Mi osobiście zapadnie przygoda w Kościerzynie i zabawa na stacji. W Czersku jesteśmy po 24 i wbijamy na piwko do pub'a! Mecz remisowy.


Dodane przez Cz_ dnia wrzesień 13 2012 12:28:451 Komentarzy ˇ 566 Czytań - Drukuj
Zaległości
Śląsk Wrocław - Podgorica Buducnost 0:1 i awans do kolejnej rundy LE.
W dzień meczu w 4 osoby wybieramy się do Wrocławia na mecz z brudasami z Podgoricy. Podczas meczu doszło do małych starć. Po meczu zostajemy jeszcze dwa dni we Wrocławiu na zwiedzaniu miasta oraz spijania Piasta ;) Warto dodać, że kozojebców spotkała kara za swoje "zachowanie" podczas meczu w Podgoricy.

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
Na kolejnym wyjeździe Chojniczanki do Sosnowca melduje się 19 osób z czego 1 osoba z Czerska. Wyjazd bez atrakcji.

bogdanka Łęczna - Lechia Gdańsk
Na meczu 1/16 PP na sektorze w Łęcznej melduje się 198 Lechistów, najliczniejszy był FC z Sopotu, który pokazał się w sile 12 osób z Czerska tylko 1 osoba na dalekim wyjeździe. Daliśmy do zrozumienia władzom bogdanki co sądzimy o tym nowym tworze oraz przypomnieliśmy, że jedynym klubem w Łęcznej jest Górnik. Debiut zaliczyła nowa flaga - LECHIA GDAŃSK Good Night Left Side. Kopacze po dogrywce pokonali miejscowych 1:2 i awansowali do 1/8.


Dodane przez Cz_ dnia sierpień 23 2012 14:24:051 Komentarzy ˇ 913 Czytań - Drukuj
III miejsce w Sopocie ;)
W sobotę (tj.04.08) w Sopocie odbyła się I edycja plażowego turnieju FC Lechii. Miejscem integracji była sopocka plaża przy "Kolibie". W rozgrywkach brało udział 16 ekip, podzielone na 4 grupy. Pogoda dopisała, więc nie mogło zabraknąć morskich kąpieli ;) Każdy uczestnik turnieju mógł napić się bardzo zimnego piwka oraz zjeść kiełbaskę. Co nam osobiście bardzo odpowiadało ;) Nie zabrakło także rac, które płonęły i na plaży i w Bałtyku.

W grupie znaleźliśmy się z takimi ekipami jak Ultras Lechia Gdańsk, Dzierzgoń oraz Smętowo, oczywiście zajęliśmy I miejsce. W kolejnej fazie rozgrywek czekała na nas ekipa Lechii i Śląska, wygraliśmy po wyrównanym meczu 1:0. Z tej okazji pozdrawiamy naszego kolegę Matiego, który grał w ekipie L & Ś, ale piwka nie żałował w ten gorący dzień ;). W półfinale czekała na nas drużyna Skarszew, która pokonała nas w karnych 4:3, w meczu 1:1. Jak się później okazało Skarszewiacy wygrali cały turniej, przed Malborkiem. W meczu o pudło wygraliśmy po karnych z ekipą Pszczółek i zajęliśmy III miejsce, co bardzo cieszy ;)

Najlepszym zawodnikiem został Krzysiek - kibol Śląska Wrocław, nagroda dla najlepszego bramkarza przypadła dla Jacy z Dzierzgonia. Dla zwycięzców czekały puchary oraz szaliki, a dla każdego uczestnika została przygotowana okazjonalna smyczka.Tydzień przed w 4 osoby wybieramy się na turniej FC Lechii do Sierakowic w celach turystycznych ;)

Dodane przez Cz_ dnia sierpień 23 2012 14:05:071 Komentarzy ˇ 573 Czytań - Drukuj
Chojniczanka w Toruniu
Na ostatni wyjazd w sezonie, który wypadł do Torunia wybrało się 130 osób. Chojniczankę wspierało 13 fanatyków Lechii Gdańsk oraz FC z Polnicy, którzy zabrali ze sobą flagę, Nas na tym wyjeździe 5 osób. Na płocie prócz flagi chłopaków z Polnicy zawisły również płótna FzGT oraz MF'07. Elanowcy wystawili 250 osobowy młyn. Dużo wymian uprzejmości oraz śmiechu z okolicznościowych przyśpiewek miejscowych. W Czersku jesteśmy lekko po 22 w bardzo dobrych humorach mimo porażki ;)

PIŁEŚ!? NIE JEDZ!


Dodane przez Cz_ dnia maj 28 2012 20:43:291 Komentarzy ˇ 778 Czytań - Drukuj
Zaległości !
W Poznaniu 420 najwierniejszych fanatyków Biało - Zielonych. Z Czerska tylko 1 osoba na sektorze gości. Lechia uległa Amice 2:1.

Na 185 Derbach Krakowa również 1 osoba z Czerska. Razem braci z Wisły wspierało ponad stu Lechistów.

W Gdańsku na meczu z Legią 10 osób, przez cały mecz mega doping i atmosfera. Lechia wygrała 1:0 i zabrała mistrza Legii.

Dodane przez Cz_ dnia maj 21 2012 17:21:271 Komentarzy ˇ 604 Czytań - Drukuj
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Kolejny mecz na PGE za nami, tym razem zawodnicy Lechii zostali pokonani przez Zagłębie Lubin przez co bliżej nam do spadku. Serca drżą, ale jak głoszą słowa hymnu naszego klubu - "My wierzymy tylko w BKS", wiara czyni cuda.

Tym razem na meczu gdańskiej Lechii zjawiło się 19 osób z Czerska (zainteresowanie było większe, lecz 2 godziny przed wyjazem wycofał się transport!). Jak zawszę zajmujemy miejsca na trybunie zielonej. Na samym stadionie widzów razem 15 tysięcy. Kibiców z Lubina 1500 w tym koleżanki z Gdyni, którzy pojawili się w sile tysiąc osób. Zagłębie wspierał również bydgoski Zawisza w 150 chłopaków z flagą FC ze Świecia.

Doping nasz bardzo przeciętny (z momentami naprawdę dobrego pierdolnięcia) pewnie wpływ na to miała cena biletów na to spotkanie. Wejściówka kosztowała 10 zł, więc i jakieś pikole zakręcili się na trybunie dopingowej. Dopingu gości oceniać nie będę, ponieważ ich nie słyszałem ;) Na to spotkanie nasi kreatywni koledzy wymyślili dwie okolicznościowe przyśpiewki, które były kierowane do dziewczyn przyodzianych w żółto-niebieskie kolory. Pierwsza z nich odnosiła się do bohaterskich wyczynów w ostatnim czasie, zawisł również transparent o takiej samej treści. Druga przyśpiewka była propozycją wybrania się na wspólną grę w rugby - "ZAMIAST Z NAMI WYJŚĆ NA POLĘ wy WOLICIE BIĆ PRZEDSZKOLE".

Po meczu fanatycy z trybuny dopingowej dali piłkarzom do zrozumienia, że tak grać nie można. Odśpiewano kilkukrotnie - "Co wy robicie, wy Naszą Lechię hańbicie!" oraz słynne już - "Lechia grać, kurwa mać!". Kibice nie zapomnieli także o "pozdrowieniach" dla "inwestora" Lechii - Andrzeja Kuchara vel. Pinokio ;) Naprawdę jeżeli na 14 drużynę naszej ekstraklasy przychodzi 15 tysięcy osób, co by było gdyby nasz ukochany klub bił się o górną część tabeli, o puchary? Właśnie gdyby. Teraz walczymy o utrzymanie, a patrząc na terminarz będzie ciężko.
NIGDY NIE SPADNIE LECHIJKA NIGDY NIE SPADNIE!Dodane przez Cz_ dnia kwiecień 11 2012 14:24:181 Komentarzy ˇ 614 Czytań - Drukuj
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk. CHWDP
Kolejny wyjazd w Polskę za ukochaną Lechią tym razem przyszedł czas na Bełchatów. Na to spotkanie każdy jechał z wielką nadzieją na to, że piłkarze Biało-Zielonych zdobędą upragnione zwycięstwo. Niesieni głośnym, fanatycznym dopingiem piłkarze włożyli wiele sił w to spotkanie i wywalczyli zasłużone 3 punkty na ciężkim terenie. W sektorze gości zameldował się komplet, czyli 384 osoby. Nie zabrakło przedstawicieli wielu FC, w tym oczywiście 5 osób z Biało - Zielonego Czerska.

Sektor gości został przyozdobiony sześcioma flagami o najwspanialszych barwach na świecie. Wywieszona zostało też płótno Czarnych Słupsk. Nie zabrakło też wizytówki gdańskich kibiców, czyli przekreślonego "Che Guevara", która bardzo tajemniczym sposobem znalazła się na sektorze.

Nasz doping tego piątkowego wieczoru stał na bardzo wysokim poziomie. Bez problemów przekrzyczeliśmy młyn gospodarzy, który naprawdę frekwencją i zaangażowanie nie powalał na kolana (życzę osobiście wzrostu formy, ale w I lidze ;) ). Piłkarze naszej ukochanej Lechii mogli czuć się tak jakby grali u siebie, no może na trochę mniejszym obiekcie.

Po końcowym gwizdku piłkarze, którzy wreszcie włożyli całe serce w grę podeszli pod sektor gości i zaczęła się prawdziwa FIESTA ;) Korzystając z okazji fani pokazali graczom co myślą o "inwestorze" Lechii. Brawa należą się dla Mateusza Machaja, który jako jedyny odpowiedział na pytanie dotyczące Kuchara: (-KUCHAR! -Co? -WYPIE****AJ"). Niestety dla dwóch panów podejście pod sektor to za dużo.

Niestety oprócz zajebistej atmosfery podczas meczu ten wyjazd zapamiętamy z innego incydentu. W drodze na mecz podczas postoju miała miejsce policyjna prowokacja. Skutkiem tego było zatrzymanie 8 kibiców Lechii, którzy zostali oskarżenie o czynną napaść na "stróża prawa" co jest totalnym absurdem. Mało tego, milicjant, który przechadzał się po autokarze "przypadkowo zgubił zegarek" po to aby oskarżyć jednego z fanów o kradzież! To jednak nie był koniec popisów bandytów w niebieskich ubraniach. Oprócz tego, że używali pałek i gazu na zewnątrz to panowie, którzy znani z tego, że inteligencją nie grzeszą wproszli gaz do środka autokaru gdzie znajdowali się kierowcy oraz kobiety! Zapadła jednak decyzja, że ruszymy w dalszą drogę. Nie trwała jednak ona zbyt długo jeden z fanów stracił przytomność. Gdy kibice udzielali pierwszej pomocy poszkodowanemu to jedynie na co było stać owych bohaterów to śmiech z całej sytuacji! Dokładniejszy opis całej sytuacji możemy znaleźć na stronie Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk - www.lwypolnocy.pl


Stowarzyszenie zapowiedziało, że zdarzenie to nie zostanie bez odpowiedniej reakcji.

STOP KATOM W NIEBIESKICH MUNDURACH!
A.C.A.BDodane przez Cz_ dnia kwiecień 02 2012 13:58:171 Komentarzy ˇ 708 Czytań - Drukuj
Raków - Chojniczanka / Lechia - Korona
W Niedziele w Częstochowie z Chojniczanką 3 osoby z Czerska. Na sektorze gości razem zameldowały się 102 osóby. Tego dnia Fanatycy z Grodu Tura wspierani byli też po jednej osobie z KP Starogard i Gryfa Słupsk oraz 6 osób z gdańskiej Lechii. Na płocie oprócz flag zawisł także transparent dla chłopaków w kłopotach. Z naszej strony doping mizerny. Raków wystawia lekko ponad 2 setki w młynie z dobrym dopingiem przez cały mecz. Dobrze oflagowani. W Czersku zameldowaliśmy się o 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Po 12 godzinach spędzonych na odpoczynku ruszyliśmy w 8 osób do Gdańska na mecz z Koroną Kielce.

Weekend należy uznać za udany ;)


Dodane przez Cz_ dnia marzec 25 2012 21:39:191 Komentarzy ˇ 612 Czytań - Drukuj
Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa!
Na meczu Lechii z Wisłą został wyrównany nasz oficjalny rekord, który wynosi 42 osoby. Do Gdańska wyruszyliśmy autokarem, gdzie na trasie dosiadło się 8 osób ze Starej Kiszewy. Przed stadionem jesteśmy godzinę przed meczem.

Przed rozpoczęciem spotkania zostały odśpiewane hymny obydwóch klubów. Następnie została zaprezentowana oprawa kibiców Lechii, która została wykonana - Ku Chwale Żołnierzy Wyklętych. Oprawa ta nie była przypadkowa, ponieważ dwa dni przed piłkarskim świętem obchodziliśmy Narodowy Dzień pamięci o Nich. Na trybunach niosło się głośne - CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM! Na prezentacji widniał Żołnierz w asyście pasów materiału w barwach narodowych, na których widniały symbole Narodowych Sił Zbrojnych oraz Orzeł Armii Krajowej. U doły trybuny umieszczono transparent "NIE ŻYJĄ, BYŚMY MY MOGLI ŻYĆ WOLNI - KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM" Całość wypełniła biało-czerwona kartoniada.

Gdańscy Fanatycy zgromadzeni na trybunie zielonej mają dość! W czasie meczu kilkakrotnie odśpiewano - "Co wy robicie? Wy naszą Lechię hańbicie!" oraz "Po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie". Gdy na boisku pojawił się T.Dawidowski po raz kolejny kibice dali do zrozumienia, że są niezadowoleni i nie rozumieją decyzji Pawła Janasa, który zamiast młodego i ambitnego Adama, wpuszcza do "walki" o punkty "Dawida", który truchta po boisku i zbiera głupie kartki za pyskówki. Protest przyniósł rezultaty i na ostatni kwadrans gry na boisko wybiegł wychowanek Biało-Zielonych - Adam Duda, który został nagrodzony brawami po zakończeniu spotkania. Kilkakrotnie pobiegł za piłką, za którą słynny Tomek nie zrobił by nawet kroku!

W pewnym momencie drugiej połowy na gniazdo przyszedł 6-letni Nikolas, którego marzeniem było poprowadzić doping kibiców Lechii. Młody Lechista popisał się dużą znajomością gdańskich przyśpiewek. Gdy swoim dziecięcym głosem zapuścił przyśpiewkę stadion oszalał! W tym momencie wzruszenie naprawdę było ogromne. Całą trybuna za bramką odśpiewała również STO LAT, dla brata po szalu, który w dzień meczu przyjaźni obchodził urodziny. Wszystkiego Najlepszego!

Po zakończeniu spotkania kibice Lechii wraz z piłkarzami Białej Gwiazdy odśpiewali - JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA oraz KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE. Na twarzach piłkarzy z Krakowa można było dostrzec szczery uśmiech. Pewnie wielu z nich po raz pierwszy w swej piłkarskiej karierze przeżyło coś takiego wspaniałego. Gdzie w odległym od Grodu Kraka o kilkaset kilometrów Gdańsku czuli się jak na Reymonta 22.

Tego dnia swój debiut zaliczyła flaga - WYCHOWANI NA TRAUGUTTA.

WISŁA & LECHIA


Dodane przez Cz_ dnia marzec 06 2012 15:33:541 Komentarzy ˇ 665 Czytań - Drukuj
Łódzki Klub Sportowy - Lechia Gdańsk 0:0
Pierwotnie pierwszym wyjazdem w rundzie rewanżowej miał być Kraków, gdzie Lechia miała podejmować zespół Cracovii. Jednak nieporadność zarządu z gorszej strony Błoń sprawił, że na wyjazd musieliśmy czekać tydzień dłużej. Tak więc pierwszym wyjazdem kibiców Biało-Zielonych stała się Łódź i mecz z Rodowitymi Łodzianami.

Wyjazd kibiców z południowej części województwa Pomorskiego (z Czerska 1 osoba) rozpoczął się o godzinie 8:00, gdzie ze Starogardu Gdańskiego udali się do Wolnego Miasta, skąd o godzinie 10:00 ruszyliśmy do Łodzi. Droga mijała spokojnie i dość szybko.

Przed stadionem przy Alei Unii Lubelskiej jesteśmy 30 minut przed rozpoczęciem spotkania. Tego dnia w sektorze gości zasiadamy w 305 osób, a sektor ozdobiliśmy flagami: Trzystu, Gren Gang, Lechia Pany, Biało-Zieloni Lechia Gdańsk, Pruszcz Gdański, Chluba Wolnego Miasta ;). Debiut zaliczyła flaga Kościerskich Lechistów. Na płocie zawisła także flaga braci z Gryfa Słupsk, którzy w 4 osoby wspierali Lechistów w Łodzi. Doping momentami naprawdę dobry. ŁKS z małym młynem jednak bardzo ambitnie.

Samo spotkanie nie przyniosło wielu emocji. "Piłkarze" naszego ukochanego klubu pokazali znacznie słabszy poziom niż tego dnia sektor gości w Łodzi. Po meczu naszym kopaczom daliśmy do zrozumienia co myślimy o ich "grze", a tym bardziej zaangażowaniu! Powrót do Gdańska minął w "niekończących się rozmowach" na temat zarządu, piłkarzy, transferów, lidze, spadku, utrzymaniu...popijając przy tym cole.

Następny wyjazd to Bełchatów!!!Dodane przez Cz_ dnia luty 29 2012 14:16:301 Komentarzy ˇ 671 Czytań - Drukuj
Strona 2 z 14 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
290485 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie