Czerscy Lechiści - Lechia Gdańsk Fan Club Czersk
Wrzesień 26 2020 14:10:51
Nawigacja
Strona Główna
Linki
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 100
Najnowszy Użytkownik: Dougrax
Buttony
Nieoficjalny
serwis Borowiaka Czersk FZGT CHOJNICZANKA CHOJNIE
Futsal zamiast Superpucharu ...
Superpuchar Polski się nie odbył, wyjazdu do Krakowa na mecz z gorszą stroną Błoń nie będzie... Na pocieszenie został mecz ekstraklasy futsalu. W Czwartek 9 lutego do Chojnic przyjechał lider ligi - Wisła Krakbet Kraków, która zagra z miejscowym Red Devils Chojnice. Fanatycy Chojniczanki postanowili wspierać kilkuosobową grupkę kibiców z Krakowa i wspólnie dopingowali futsalowców Białej Gwiazdy. Nas tego wieczoru 7 osób, nie zabrakło również chłopaków z Polnicy. Wisła bez większego wysiłku pokonała rywala 6:1.

Po meczy zawodnicy Wisły podziękowali kibicom, wspólnie odśpiewano - "KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!" oraz "WISŁA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POŁOWA". Na sam koniec na hali niosło się głośne - "W CHOJNICACH TYLKO MKS..."

Warto zaznaczyć, że młodzi piłkarze Chojniczanki oraz z Ukrainy dostali pamiątkowe kalendarze Krakowskiego zespołu.


Dodane przez Cz_ dnia luty 14 2012 10:21:351 Komentarzy ˇ 627 Czytań - Drukuj
14 edycja "Dzikich Drużyn"
Dziś zakończyła się XIV edycja turnieju "Dzikich Drużyn", w których rywalizowało 15 ekip w czterech różnych kategoriach wiekowych. Po raz kolejny cieszy nas to, że młodzi piłkarze wybierali kluby nie tylko zagraniczne, ale z Polski, a co najważniejsze z Pomorza. Nieraz dochodziło do sporów, która drużyna ma grać pod nazwą Lechia Gdańsk. Jednak dzieciaki popisali się pomysłowością i wykorzystali w swoich nazwach element związany z Dumą Trójmiasta! W turnieju grał również Oskar - wychowanek Borowiaka, który obecnie gra w Lechii Gdańsk.

W roczniku '99 najlepszą ekipą okazała się - CZERSKA LECHIA, która pokonała w finale WISŁĘ KRAKÓW 8:5.

Natomiast w roczniku '98 zwycięską drużyną okazała się drużyna POKOLENIA JANA PAWŁA II, która pokonała w meczu finałowym FC CZERSK 7:4.

Najlepszą ekipą w roczniku '97 okazała się LECHIA, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała ACTIMEL.

W najstarszej kategorii '96 drużyna LECHII GDAŃSK została pokonana przez RED DEVILS CHOJNICE 11:5.

TABELA '99:
1. CZERSKA LECHIA
2. WISŁA KRAKÓW
3. BOROWIAK CZERSK
4. FC BARCELONA

TABELA '98:
1. POKOLENIE JANA PAWŁA II
2. FC CZERSK
3. REAL MADRYT
4. POGROMCY

TABELA '97"
1. LECHIA
2. ACTIMEL
3. CHOJNICZANKA


TABELA '96
1. RED DEVILS
2. LECHIA GDAŃSK
3. MORENKA
4.LSO
Dodane przez Cz_ dnia luty 07 2012 20:11:351 Komentarzy ˇ 885 Czytań - Drukuj
V Turniej FC - LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA!
Na sobotni turniej kibiców Lechii do Dąbrówki Tczewskiej, którymi organizatorami byli chłopaki z FC Miłobądz oraz z Pszczółek wybraliśmy się autami wraz z FC z Chojnic.
Tradycyjnie już hala została ozdobiona fanklubowymi flagami Lechii. W turnieju zmagało się ze sobą 24 drużyny, także z odległej Mławy czy Pisza.

W grupie znaleźliśmy się z FC z Dzierzgonia oraz z Nowego Targu. Niestety okazało się, że chłopaki z Nowego Targu nie dojadą, więc zagraliśmy tylko z FC z Powiśla. Wygraliśmy 1:0 i z pierwszego miejsca awansowaliśmy do 1/8 finału, w której przyszło nam się zmierzyć z FC Skarszewy. Po zaciętym meczu ulegliśmy jak się później okazało finalistom 1:0 po bramce...samobójczej ;)
Turniej wygrali Kościerscy Lechiści pokonując w finale FC z Skarszew po karnych 4:2, w meczu 1:1.

Odpadniecie z turnieju nie znaczyło, że turniej się dla nas zakończył, zostaliśmy na trybunach w celu integracji z chłopakami z innych FC, z tego miejsca pozdrowienia dla chłopaków z Pruszcza Gdańskiego. Chcielibyśmy także podziękować za ciepły posiłek organizatorom turnieju.

Najlepszym strzelcem został Kuba z Kościerzyny. Najlepszym bramkarzem został Krzysiek również z Kościerzyny, natomiast najlepszym zawodnikiem został Krzysiek z ekipy Gdańsk II.

Każda ekipa dostała pamiątkowe gadżety. Po 10 koszulek i 10 smyczek, na których hasłem przewodnim jest: Lechia to siła, która nas zjednoczyła!

Warto by było przyprowadzić na turniej paru piłkarzy Biało-Zielonych, aby zobaczyli jak się walczy do upadłego o każdą piłkę!

Po raz kolejny nie można pochwalić „stróżów prawa”, którzy robili wszystko aby turniej nie odbył się. W dzień turnieju fani, którzy przybyli już do Dąbrówki spotkali się z policyjną prowokacją, panowie w mundurach nagrywali oraz chcieli wylegitymować uczestników turnieju, co oczywiście zostało skwitowane porcją śmiechu ze strony kibiców biało-zielonych.


Dodane przez Cz_ dnia styczeń 30 2012 10:45:551 Komentarzy ˇ 720 Czytań - Drukuj
Podsumowanie rundy w wykonaniu kibiców Lechii
Kibice Lechii mają za sobą kolejną rundę rozgrywek Ekstraklasy. Tym razem fani kibicując naszej drużynie odwiedzili kolejne zakątki naszego kraju. Minioną rundę można uznać za umiarkowanie udaną wyjazdowo.

Pierwszym meczem Lechii w tym sezonie było spotkanie w Warszawie przy Konwiktorskiej. W piątkowy wieczór w sektorze gości zasiadło 247 biało-zielonych z kilkoma flagami. Atmosfera na tym skromnym stadionie należy do najsłabszych w lidze, więc wyjazd kolejny raz był bez historii, choć nasz doping mógł się podobać. Warto nadmienić, iż tak naprawdę dopiero nieco ponad 24 godziny przed zapadła decyzja, wedle której mogliśmy bez problemów udać się na to spotkanie.

Kolejną okazją do wsparcia naszych piłkarzy był bardzo długo oczekiwany wyjazd do Białegostoku. W stolicy Podlasia ostatni raz Lechiści mieli okazje zagościć w 1987 roku, więc zainteresowanie wycieczką było znaczne. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, postanowiono iż pierwszeństwo w nabyciu wejściówki będą mieli kibice regularnie jeżdżący na wyjazdy. W sektorze gości zasiadło 257 najwierniejszych fanów gdańskiego zespołu i dobrze oflagowaliśmy klatkę. Uznano, że ostatnie kilkanaście biletów (z puli 270) nie trafi do otwartej sprzedaży i zostawiono je dla „spóźnialskich”, którzy spełniają kryteria wyjazdowe, pozwalające udać się do Białegostoku. Tych nie było jednak tak dużo, jak się spodziewano, co zaowocowało naszą niepełną liczbą.

Następną eskapadą był wyjazd do Krakowa na mecz z zaprzyjaźnioną Wisłą. Tam zjawiło się różnymi środkami komunikacji około 600 kibiców Lechii, z czego znaczna większość w sektorze gości. Dzień później 100 osób udało się do Wrocławia, gdzie Śląsk podejmował Widzew Łódź.

Oprócz ligi, Lechia grała jeszcze rozgrywkach o Puchar Polski. Los sprawił, że mieliśmy okazję pojechać do dalekiej Limanowej położonej w Małopolsce. Mimo, iż otrzymaliśmy jedynie 50 wejściówek, to dotarło tam 75 fanów z Gdańska, których wspierało tego dnia około 70 Wiślaków. Piłkarze Lechii nie dali rady drużynie Limanovii i w ten haniebny sposób odpadli z rozgrywek…

Następny mecz wyjazdowy na który mogliśmy się udać był w Lubinie. Stadion Zagłębia odwiedziło 550 fanatyków Dumy Wolnego Miasta (w tym 200 osób z fanklubów) wspartych 450 kibicami wrocławskiego Śląska. Sektor gości był więc wypełniony do ostatniego miejsca i szczelnie oflagowany. Z wyjazdu warto zapamiętać niezły doping podczas meczu i dobrą zabawę w drodze powrotnej, którą przemierzyliśmy autokarami.

W tej rundzie drugi raz graliśmy z braćmi, ale tym razem tymi z Twierdzy Wrocław. Atrakcją była inauguracja nowego stadionu Śląska, który wypełnił się do ostatniego miejsca (ponad 40 tys. widzów). Lechistów przybyło do Wrocławia według bardzo ostrożnych szacunków około 1800.

Ostatnim wyjazdem w którym uczestniczyli Lechiści był wyjazd do Warszawy na stadion Legii. Tm razem wyjazd nie był organizowany i każdy podróżował własnym środkiem transportu. To sprawiło, że na Mazowsze dotarło tylko 752 fanów z Gdańska. I tym razem świetnie pokazały się nasze FC, które zorganizowały 4 autokary, a nadmienić należy, iż wielu kibiców z terenu podróżowało również samochodami.

Warto wspomnieć, że Lechiści wspomagali także naszych przyjaciół w ich meczach wyjazdowych. Lechia licznie pojawiła się w łotewskiej Rydze na meczu Skonto-Wisła (150 os.), w Londynie na meczu Fulham-Wisła (co najmniej 200 os.), w Enschede (ok. 70), w Odense (10). Licznie zagościliśmy również w Warszawie na meczu Legia-Wisła, gdzie pojawiło się około 70 Biało-Zielonych. Po kilka osób dotarło również do Łowecza i Nikozji. Licznie wspierano również Śląsk w Dundee (kilkadziesiąt osób). Nie zabrakło nas również na wyjazdach w Rumunii, czy Bułgarii (po kilka osób), na meczu Legia-Śląsk ( ok. 10 os.). Kilkakrotnie wspierano również braci ze Słupska, jednak liczby nie były zbyt duże.

Podsumowując, runda umiarkowanie udana – oprócz zgodowej imprezy we Wrocławiu nie było jakiegoś wyjątkowego najazdu, tak jak w ubiegłym sezonie do Warszawy czy Poznania. Wyjazdów, pomimo zakazów i „remontów sektorów”, było dość sporo, przy czym trafiły się takie perełki dla koneserów jak Limanowa i oczekiwany od lat Białystok.

Co będzie na wiosnę? Otóż czeka nas wyjątkowo mało wyjazdów. Na chwilę obecną pewna jest wyprawa do Krakowa na stadion znajdujący się po gorszej stronie Błoń (rozpoczęcie rundy). Po tygodniu czeka nas bliski wyjazd na pojedynek Lechii z Rodowitymi Łodzianami. Za BKS-em podążymy również do Bełchatowa oraz na zakończenie sezonu do Chorzowa. Co z pozostałymi spotkaniami wyjazdowymi? Górnik Zabrze prowadzi przebudowę stadionu i nie ma tam obecnie „klatki” dla kibiców gości. Na stadionie Lecha jesienią trwał remont dojść do sektora dla przyjezdnych, przez co nie przyjmowano tam kibiców. Wiele wskazuje, że ten stan będzie trwał i wiosną. Wyjazdem, na który czeka wielu fanów w Gdańsku jest mecz z Widzewem Łódź. Niestety Czerwoni nie mają obecnie pozwolenia na przyjmowanie kibiców gości, co jest spowodowane… brakiem miejsc parkingowych dla przyjezdnych, mimo, iż nigdy wcześniej nikt nie robił w tej kwestii problemów. Niestety obecnie taki pretekst jest na rękę „stróżom prawa”, którzy nie pozwalają na otwarcie sektora gości na stadionie w Łodzi.
Należy pamiętać jednak, że Mistrzostwa Europy już za pasem, a to nie wróży nie dobrego dla kibiców w Polsce. Tym bardziej, że nadchodzący wielkimi krokami kryzys ekonomiczny może powodować, że rządzący układ wraz z dyspozycyjnymi mediami będzie znowu chciał odwrócić uwagę od sytuacji w kraju poprzez nękanie kibiców. Bądźmy jednak dobrej myśli i oszczędzajmy już w tej chwili pieniążki na wyjazdy Lechii na wiosnę 2012.

mat. LwyPółnocy.pl

Dodane przez Cz_ dnia styczeń 17 2012 00:18:121 Komentarzy ˇ 644 Czytań - Drukuj
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Oprócz 32 "małych skrzatów" na meczu Lechii z Jagiellonią przybyło także 15 osób z Czerska aby wspierać Lechię w ostatnim meczu w bieżącym roku. Niestety kolejna porażka piłkarzy Biało-Zielonych, tym razem przegrali 1:0 z słabo spisującą się na wyjazdach Jagiellonią.

Kolejny raz ogromne brawa i wielki szacunek należą się grupie "Ultras Lechia Gdańsk", która po raz kolejny zaprezentował estetycznie wykonaną sektorówkę, na której widniała postać gen.Jaruzelskiego, zbrodniarza, który w 1981 roku był odpowiedzialny wraz z innymi działaczami komunistycznymi za wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Do tej pory osoby te nie zostały ukarane za swe czyny. Sektorówce towarzyszyły dwa transparenty od treści: "ZAMIAST TELERANKA BYŁY MORDY I ŁAPANKA" oraz "WYMORDOWALI TAK WIELU... DZIŚ KREOWANI NA BOHATERÓW". Na trybunach można było zobaczyć też płótno z napisem: "MORDERCY".

Wprowadzenie stanu wojennego wydarzeniem z najnowszej historii Polski, które spowodowało ponad sto ofiar śmiertelnych, a tysiące osób było w inny sposób okaleczonych lub odosobnionych.


Dodane przez Cz_ dnia grudzień 13 2011 16:24:061 Komentarzy ˇ 1105 Czytań - Drukuj
Kibice zorganizowali wyjazd na mecz
Na ostatni tegoroczny ligowy mecz w Gdańsku kibice Lechii Gdańsk z Czerska zorganizowali wyjazd dla najmłodszych kibiców z Czerska i okolic, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć nowo wybudowanego obiektu jakim jest PGE Arena Gdańsk.

Dzięki współpracy grupy „CzL’07” ze Stowarzyszeniem Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” wszyscy najmłodsi dostali darmowy bilet na mecz Lechii z Jagiellonią Białystok. Jedyny koszt to zapłata za transport do Gdańska, do którego podróżowali autokarem.

Przed stadionem dzieciaki były godzinę przed meczem. Bardzo duże wrażenie zrobiła na nich gdańska Arena, gdzie raz po raz można było dostrzec błysk fleszy oraz szczery uśmiech, co cieszyło organizatorów. Po odebraniu biletów cała gromada dzieciaków licząca 32 osoby ruszyła pod kołowrotki wejścia na sektor H, na który otrzymali wejściówki. Zajęli miejsce na samym szczycie trybun.

Sam mecz nie dostarczył dużo emocji, bardziej niż to co dzieje się na boisku dzieciaki obserwowały trybunę „dopingową”, gdzie żywiołowo gdańską Lechię dopingowało kilka tysięcy fanów, oczywiście też z Czerska co jest normą. - Następnym razem chcemy tam! – krzyczeli jednogłośnie.

Lechia straciła bramkę w końcówce spotkania strzeleckim instynktem popisał się były reprezentant Polski – Grzegorz Rasiak – wynik: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 0-1 (0-0).
Po zakończeniu meczu jeszcze długo dzieciaki nie opuszczały trybun stadionu. Chciały zobaczyć zachowanie piłkarzy i kibiców po spotkaniu. Słuchali również jak podsumowuje dotychczasowe mecze kapitan Biało-Zielonych – Łukasz Surma.

W drodze powrotnej w autokarze niósł się śpiew oprócz przyśpiewek poznanych na stadionie tworzyli też własne przyśpiewki przy czym naprawdę było dużo śmiechu.

- Tym wyjazdem na mecz chcieliśmy zmienić opinię wśród ludzi na temat kibiców. Dlatego dziękujemy rodzicom dzieciaków, że wyrazili zgodę na wyjazd ich pociech na mecz ekstraklasy w Gdańsku – mówi jeden z organizatorów wyjazdu.

//artykuł za: www.wizjalokalna.pl


Dodane przez Cz_ dnia grudzień 13 2011 15:39:271 Komentarzy ˇ 740 Czytań - Drukuj
Zapraszamy dzieci na Lechię!!!
Czerscy Lechiści'07 wraz z Stowarzyszeniem Kibiców Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" gorąco zapraszają wszystkich uczniów - Zespół Szkół im.Jana Pawła II w Czersku na ostatni mecz Biało-Zielonych na PGE Arenie Gdańsk w tym roku, na który zapewniamy bezpłatne wejście na mecz dla dzieci i opiekunów. Bądźmy "12 zawodnikiem" Lechii na meczu z Jagiellonią Białystok. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę (tj.11.12.2011r.) o godzinie 17:00.

Aby zapisać się na mikołajkowy wyjazd należy:

-Wpisać się na listę w szkolnym RADIO WĘZEŁ.
-Dostarczyć zgodę wraz z PESELEM.
-Wpłacić 25 PLN (za przejazd), również do osoby z RADIO WĘZEŁ lub do Marcina. (niestety nie jesteśmy w tak krótkim czasie zebrać funduszy potrzebnych na zapłacenie za transport)
- ZABRAĆ ZE SOBĄ OBOWIĄZKOWO LEGITYMACJE/DOWÓD OSOBISTY.

Mamy nadzieję, że na ostatni w tym roku mecz Lechii z Jagiellonią zawita wielu najmłodszych, którzy na długo zapamiętają atmosferę piłkarskiego święta.

W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową: fcczersk@o2.pl lub telefoniczny 888 046 258


Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Tczewa na meczu Lechia Gdańsk - Polonia WarszawaMały Wiślak prowadzi doping na meczu Wisły z Widzewem

Dodane przez Cz_ dnia grudzień 05 2011 14:56:471 Komentarzy ˇ 840 Czytań - Drukuj
POMOC DLA ARTURKA - Gadżety cegiełki!
Jak informowaliśmy wcześniej niespełna dwuletni Arturek, syn naszego przyjaciela z Tczewa zmaga się z ciężką chorobą. Jedyną szansą na to, by chłopiec odzyskał pełną sprawność są kosztowne rehabilitacje. Jedno spotkanie z rehabilitantem, czy wizyta u lekarza specjalisty wiąże się z wydatkiem rzędu 50-100zł. Dużym krokiem na przód byłby specjalny turnus rehabilitacyjny. Niestety jego koszt jest bardzo wysoki, gdyż oscyluje w granicach 5000 zł.

Gorąco zachęcam wszystkich kibiców gdańskiej Lechii z Czerska (okolic) do kupna unikatowego szalika i bluzy. Całkowity zysk z obu gadżetów przekazany zostanie na pomoc dla Arturka.

Zamówienia należy składać u Cz. do 19.12.2011!!! (zamówienie będzie uwzględniane po wpłacie pieniędzy!)

Szalik będzie dziany wedle poniższego projektu, metodą HD. Będzie to pierwszy taki szalik na Lechii! Jego koszt to JEDYNE 30zł!

PROJEKT-SZALIK

Bluza kosztuje tylko 100 zł, będzie się charakteryzowała doskonałym nadrukiem oraz gramaturą.

PROJEKT-BLUZA

WIĘCEJ NA TEMAT CHOROBY ARTURKA - KLIKNIJ

LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA! FANKLUBY LECHII GDAŃSK


Dodane przez Cz_ dnia grudzień 03 2011 11:20:201 Komentarzy ˇ 886 Czytań - Drukuj
POMÓŻMY ARTURKOWI!
Arturek do blisko 22 miesięczne dziecko, syn Kusego z Tczewa. Potrzebuje naszej pomocy!

Mały Arturek ma encefalopatię o nieustalonej etiologii pod postacią opóźnienia we wszystkich sferach, co w skrócie oznacz - "wiemy, że jest źle, ale nie wiemy dlaczego" - mówi Pani Doktor z Akademii Medycznej w Gdańsku. Jedyna szansa to kosztowna rehabilitacja. Koszt jednego turnusu to +/- 5000,00 zł, a jedno spotkanie z specjalistą to od 50 do 100 złotych.

Kusy Junior ma ogromną szanse dogonić rówieśników, codziennie z całych sił walczy z chorobą. Leżenia na brzuchu Arturek nauczył się gdy miał 10 miesięcy, natomiast nauka przewracania się z brzucha na plecy zajęła mu kolejne 2 długie miesiące. Samodzielnie usiadł, gdy skończył 16 miesięcy, raczkuje od 18 miesiąca życia. Teraz nadszedł czas na naukę chodzenia - zdradza mama Arturka.
Równolegle pracujemy nad poprawą napięcia środkowego – jest wciąż obniżone i źle wpływa na pracę tułowia oraz dłoni – Arturek ma problem z chwytaniem i utrzymaniem np. zabawki. Do tej pory nie potrafi mówić, nawet najprostszych słów:" mama, tata”.

Kibice Lechii z Tczewa nie zostali obojętni organizują zbiórkę pieniędzy na rehabilitacje Arturka, aby pomóc swojemu bratu.POKAŻMY, ŻE OKREŚLENIE „BIAŁO-ZIELONA RODZINA” NIE JEST PUSTYM SLOGANEM!


Dodane przez Cz_ dnia listopad 29 2011 19:48:471 Komentarzy ˇ 787 Czytań - Drukuj
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Na poniedziałkowy mecz Lechii z Ruchem wybrało się 10 fanatyków Biało-Zielonych z Czerska. Grupa Ultras Lechia Gdańsk przygotowała mega oprawę, na której znajdowało się trzech kibiców Wielkiej Lechii, to tego odpalono strobo i race co dało bardzo efektowny efekt!

Tego dnia frekwencja nie zachwyciła, ale przyszli Ci co mieli być i stworzyli najlepszą atmosferę w tym sezonie na Arenie. Kibiców Niebieskich w sektorze gości zameldowało się 1,5 tys. osób w tym zgodowicze z gorszej strony Łodzi (280) obecni także fani Elany w +/- 120 głów, a także Slovan w 4 osoby.

Lechia wygrała 1:0 pod wodzą nowego trenera, jednak napastników Biało-Zielonych wyręczył obrońca Chorzowian - Piotr Stawarczyk, kierując piłkę do swojej bramki.

TEN WYPAD DO GDAŃSKA MIAŁ SWÓJ KLIMAT, POZDRO DLA TYCH CO BYLI!W PIĄTEK O GODZ. 20:30 LECHIA ZAGRA Z POLONIĄ WARSZAWA, BILET NA TEN MECZ MOŻNA ZAMÓWIĆ DO ŚRODY (tj.30.11.11r.) DO GODZINY 19:45!!!!, A KOSZT BILETU TO 10 PLN'ÓW! ZAMAWIAMY TYLKO BILETY NA TRYBUNĘ DOPINGOWĄ!!!

Dodane przez Cz_ dnia listopad 29 2011 14:31:141 Komentarzy ˇ 927 Czytań - Drukuj
Zapisy na koszulki copACABana - POMÓŻ!
Od dziś do 7 grudnia można zamawiać koszulki copACABana. Są to koszulki "cegiełki" koszt to 40 PLN'ów, a całkowity zysk przekazany zostanie na pomoc prawną dla naszych kolegów! Którzy zostali oskarżeni o bójkę przed meczem Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń. Teraz nasi koledzy będą dochodzić swojej racji przed sądem. Warto dodać, że w ostatnim czasie wygraliśmy sprawę z "stróżami prawa" Dlatego mam nadzieję, że każdy szanujący się kibic Chojniczanki/ Lechii zamówi koszulkę i w ten sposób pomoże naszym kolegom!!!
Koszulkę można zamówić u Cz. (pewnie już wiecie) oraz wpłacić kasę!

CHWDPDodane przez Cz_ dnia listopad 24 2011 17:41:471 Komentarzy ˇ 1129 Czytań - Drukuj
Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
290483 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie