Czerscy Lechiści - Lechia Gdańsk Fan Club Czersk
Wrzesień 26 2020 14:08:02
Nawigacja
Strona Główna
Linki
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 100
Najnowszy Użytkownik: Dougrax
Buttony
Nieoficjalny
serwis Borowiaka Czersk FZGT CHOJNICZANKA CHOJNIE
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0. REKORD!
Drugi wyjazd autokarowy naszego FC na mecz Lechii w Gdańsku. Na mecz udało się 42 fanatyków Biało - Zielonych z Czerska, co jest nowym oficjalnym rekordem! Co bardzo cieszy.

Do WMG udaliśmy się z godzinnym opóźnieniem, lecz w WMG zameldowaliśmy się wystarczająco szybko. Doping kibiców Lechii najlepszy w tym sezonie. Na trybunie "zielonej" została zaprezentowana sektorówka "antytrenerska" - LECHIA TO MY - Precz z Kafarem!. Trybuna została bardzo dobrze oflagowana. Kibice z Poznania szczelnie wypełnili sektor gości, przybyło ich 2030 w tym zgodowicze z KSZO i Arki, dobrze oflagowani z dobrym momentami dopingiem.

Duże wrażenie zrobiła ponowna duża liczba FC Lechii na PGE.

Piłkarze Lechii remisują bezbramkowo po zaciętym i szybkim meczu. Podziękowali za doping po przybicie "piątki".

Droga powrotna to ciągły śpiew i śmiech w autokarze. Oby takich wyjazdów więcej!

W CZERSKU TYLKO LECHIA !
Dodane przez Cz_ dnia październik 25 2011 13:04:451 Komentarzy ˇ 800 Czytań - Drukuj
Zagłebie Lubin - Lechia Gdańsk 0:1
Nasz wyjazd do Lubina zaczął się już o 22.00 gdy z Czerska wybraliśmy się do Starogardu Gdańskiego. Czekając na godzinę odjazdu ze stolicy Kociewia, postanowiliśmy zabawić się w jednym ze starogardzkich pubów. Po ponad 3 godzinnej zabawie udaliśmy się na miejsce zbiórki, skąd wyruszyliśmy do Wolnego Miasta. Przed godziną 4.00 ruszyliśmy w drodze na Dolny Śląsk.

Na duże słowa pochwały zasługują FC Lechii, które wykorzystały 200 biletów na spotkanie z Zagłębiem, co potwierdziło tezę - CAŁE POMORZE W BIAŁO-ZIELONYM KOLORZE ;) Razem na sektorze gości w Lubinie zameldowało się tysiąc osób z czego 450 to bracia z Wrocławia. Sektor ozdobiono flagami Lechii, Śląska oraz Wisły. Nie zaakceptowane zostały flagi Lechia Gdańsk - precz z komuną (z przekreślonym "Che") oraz flaga Chluba Wolnego Miasta, która wisiała na wielu stadionach w Polsce i nie tylko.

Kibice, którzy tego dnia zameldowali się na sektorze gości na pewno rozczarowali się niską frekwencją na Dialog Arena w Lubinie. Młyn "krecików" wyglądał bardzo skromnie. Na duży szacunek jednak zasługuje oprawa, która została wykonana bardzo staranie. Zagłębie wywiesiło także flagi zgodowiczów z Bydgoszczy oraz z Gdyni. Nasz doping tego dnia dosyć dobry, ze stałymi dla nas elementami szyderczymi, które kilkakrotnie wywołały długą ciszę wśród gospodarzy.

Po zakończeniu spotkania piłkarze oraz sztab szkoleniowy podeszli pod sektor, gdzie podziękowali kibicom za wsparcie, natomiast biało-zieloni podziękowali piłkarzom za walkę. Jest jednak pewien pan, który na to podziękowanie nie mógł liczyć..usłyszał za to krzyk - TEMU PANU DZIĘKUJEMY!

Na powrocie kilka postojów na ciepłe jedzenie oraz na wspólną zabawę przy drodze, co miło zaskoczyło niejednego kierowcę.

W Czersku jesteśmy o 4 rano w poniedziałek ;)

Dodane przez Cz_ dnia październik 18 2011 13:00:371 Komentarzy ˇ 799 Czytań - Drukuj
Zaległości ;)
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Na poniedziałkowy mecz Lechii z "żabolami" wybrało się 10 fanatyków Biało-Zielonych z Czerska. Lechia wygrywa 2:1 co cieszy, jednak nie zmieniło to zdania Lechistów na temat jeszcze, trenera Lechii.

Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica

Do chojnic wybrało się tylko 6 osób z Czerska. Miedzi 30 plus zakazowicze pod stadionem. Na sektorze C lekko ponad setka. Piłkarze remisują 1:1.

Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia

Do Chojnic na mecz z Bałtykiem Gdynia, wybralo się 20 osób (autami). Kibice Chojniczanki wystawili 300 osobowy młyn oraz zaprezentowali baloniadę na cały stadion, co dało bardzo dobry efekt. Tego dnia swój debiut miały flagi - BRUSY, PROSTA oraz ZÓŁTO-BIAŁO-CZERWONA ZARAZA (na gniazdo). Kibiców Bałtyku 50 w tym 15 osób to Cartusia Kartuzy, wywieszają 2 flagi. Początkowo ochrona robiła problemy kibicom znad morza z wejściem na stadion. Chojniczanka na ten czas zawiesiła doping kilkukrotnie krzycząc - PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
CHOJNICZANKA 1. Bałtyk 0.

Nielba Wągrowiec - Chojniczanka Chojnice
2 osoby z CzL na meczu w Wągrowcu. Razem Chojniczanki 87 osób. Wyjazd bez historii.
Dodane przez Cz_ dnia październik 18 2011 12:35:211 Komentarzy ˇ 972 Czytań - Drukuj
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 3:2 / Chojna II - KP Starogard 5:1
W piątkowe popołudnie w 7 osób (z flagą) udaliśmy się wraz z FzGT do Bytowa. Wyjazd z Chojnic zaplanowany był na godzinę 15, wyjechaliśmy lekko po. Droga minęła bardzo szybko, zresztą ciężko nazwać trasę 60 kilometrów jako mecz wyjazdowy ;) W Bytowie jesteśmy 15 minut przed meczem. Wchodzenie na sektor "Orlik" szło szybko, choć bałagan organizacyjny ze strony Bytowian był. W "sektorze" gości razem 390 osób. Tego dnia Chojniczankę wspierali FC z Polnicy (6) i Brus (5), oczywiście można było też liczyć na wsparcie swoich przyjaciół z Lechii Gdańsk (5) oraz Gryfa Słupsk (35). Na płocie zawisło 5 flag Chojniczanki oraz jedna flaga Gryfa Słupsk. Gryfici mieli ze sobą również transparent dla swojego ziomka - "TRAMPEK TRZYMAJ SIĘ! THG". Doping prowadzony przez cały mecz, raz lepiej raz gorzej. Bytovia wystawiła 40 osobowy młynek.

Warto dodać, że pomysłowi kibice zrobili oryginalne "gniazdo" dla naszego młynarza ;)

Piłkarze mimo, że po pierwszych 45 minutach prowadzili 0:2 ulegli 3:2.

Chojniczanka II Chojnice - KP Starogard
W niedzielę w 3 osoby wybraliśmy się do Chojnic na mecz przyjaźni. Przyjaciół ze Starogardu Gdańskiego 19 osób z flagą - "Ryzykanci Hobbyści". Płot ozdobiła także długa flaga - "Chojniczanka Chojnice". Po meczu w "klubowej" mała integracja i w świetnych humorach wracamy do Czerska.
Dodane przez Cz_ dnia wrzesień 06 2011 17:29:231 Komentarzy ˇ 1182 Czytań - Drukuj
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 0:0
Na meczu z Górnikiem na sektorze "C" zebrało się +/- 200 fanatyków Chojniczanki. Jak zawsze Chojniczanka mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół z Polnicy, Brus oraz KP Starogard (1) oraz gościnnie jedna osoba ze Skarszew. W drugiej połowie meczu pojawili się także kibice Gryfa Słupsk w sile 7 osób, którzy wywiesili transparent dla swojego kolegi - "TRAMPEK TRZYMAJ SIĘ! THG" (Trans ten wisiał także na meczu Lechii z ŁKSem) Nas tego dnia na sektorze "C" 10 osób plus jak zawsze pikniki na trybunie prostej. Doping tego dnia momentami naprawdę bardzo dobry. Kilkakrotnie do zabawy włącza się trybuna prosta. Na płocie zawisły trzy flagi - Chojniczanka Chojnice, FzGT oraz MF'07 oraz jeszcze jeden transparent o treści - "ZADASZENIE NA TRYBUNIE GŁÓWNEJ". Gości w "klatce" 30 osób (15 Górnik, 10 Zawisza, 5 Gwardia). Wywiesili flagę Gwardii Koszalin.

Piłkarze Chojniczanki zremisowali 0:0 i nadal są liderem w II lidze zachodniej. Kolejny mecz to wyjazd do Bytowa, na który zachęcamy wszystkich biało-zielonych z Czerska.Dodane przez Cz_ dnia sierpień 31 2011 12:35:261 Komentarzy ˇ 919 Czytań - Drukuj
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze!
Od dziś do 9 września do godziny 20.00 można zamówić bilet na mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to odbędzie się 12 września o godzinie 18.30. Istnieje też możliwość wyjazdu transportem zorganizowanym przez "CzL". Koszt wyjazdu to ok. 40 - 45 PLN'ów. O miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach. Zapisać się można u osób organizacyjnych/decyzyjnych oraz poprzez przesłanie email na fcczersk@o2.pl, w którym należy podać swoje dane osobowe oraz PESEL.

Cena biletu dla FC Czersk to jedyne 10 PLN! Przypominamy, że poprzez nasz FC można zamawiać bilety tylko na trybunę dopingową! (X,W, V,U, 21,22,23,24)Dodane przez Cz_ dnia sierpień 29 2011 21:20:141 Komentarzy ˇ 999 Czytań - Drukuj
Pomoc dla Kamili (2)
Na meczu Chojniczanki Chojnice z Górnikiem Wałbrzych została przeprowadzona zbiórka pieniędzy o której informowaliśmy wcześniej. Do puszek udało się zebrać 2119 zł i 13 gr. 82 zł z tej sumy pokryło koszty opłaty skarbowej za wydanie zgody na zbiórkę publiczną. Prawnemu opiekunowi Kamili Kapłanowskiej przekazano zatem - 2037 zł i 13 gr. Serdecznie dziękujemy tym, którzy wsparli akcję Stowarzyszenia Kibiców Chojniczanki Chojnice.

Od dziś można także licytować na aukcji internetowej. Wylicytować można:
- Replikę koszulki Chojniczanki z autografami piłkarzy pierwszej drużyny.
- Piłki firmy "PUMA" również z autografami piłkarzy Chojniczanki.
- Czapki z daszkiem z podpisem trenera Grzegorza Kapicy.
- Piłkę z podpisem Romana Koseckiego, wielokrotnego reprezentanta reprezentacji Polski.

LINK DO AUKCJI - KLIKNIJ TUTAJ


Dodane przez Cz_ dnia sierpień 29 2011 14:38:221 Komentarzy ˇ 813 Czytań - Drukuj
Wyjazd do Bytowa
Stowarzyszenie kibiców Chojniczanki Chojnice organizuje wyjazd na mecz Bytovii z Chojniczanką, który odbędzie się 2 września (tj.piątek) o godzinie 17:00.

Zapisać się na wyjazd do nieodległego Bytowa można do środy godziny 22 u osób organizacyjnych/decyzyjnych. Przy zapisach trzeba podać imię, nazwisko, pesel oraz wpłacić 25 PLN (bilet i przejazd).

Dodane przez Cz_ dnia sierpień 29 2011 14:26:351 Komentarzy ˇ 873 Czytań - Drukuj
POMOC DLA 17 LETNIEJ KAMILI!
Stowarzyszenie Kibiców Chojniczanki Chojnice po raz pierwszy włącza się do akcji charytatywnej. Do tej akcji chcielibyśmy dołączyć się i my. Dlatego gorąco apelujemy o wrzucenie pieniędzy do puszki. Podczas meczu Chojniczanki z Górnikiem Wałbrzych będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla 17 letniej Kamili, która w wypadku straciła nogę! Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację oraz protezę!

Poza zbiórką pieniędzy do puszek odbędą się też licytację:
- Repliki koszulki Chojniczanki z autografami piłkarzy pierwszej drużyny.
- Piłki firmy "PUMA" również z autografami piłkarzy Chojniczanki.
- Czapki z daszkiem z podpisem trenera Grzegorza Kapicy.

Wpłat można dokonać również na konto bankowe Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kęsowie

nr konta: 43 8174 0004 0000 0358 2000 0012 w tytule: POMOC DLA KAMILI

Dodane przez Cz_ dnia sierpień 25 2011 13:52:001 Komentarzy ˇ 962 Czytań - Drukuj
Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych
W niedzielę 28 sierpnia do Chojnic przyjeżdża Górnik Wałbrzych. Jest to ekipa która dobrze jeździ na wyjazdy w Legnicy było ich 350. Teraz również można spodziewać się, że szczelnie wypełnią sektor gości. Mam nadzieję, że nikogo nie trzeba mobilizować! Wyjazd nie jest organizowany przez "CzL", każdy do Grodu Tura jedzie w własnym zakresie. Istnieje jednak możliwość zamówienia biletu. U kogo to już zapewne wiecie ;)

Początek spotkania o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim "CHOJNICZANKA" przy ulicy Mickiewicza 12!
Dodane przez Cz_ dnia sierpień 24 2011 11:21:531 Komentarzy ˇ 755 Czytań - Drukuj
Lechia Gdańsk - Łódzki Klub Sportowy 0:0
Do Gdańska na poniedziałkowy mecz z ŁKSem wybraliśmy się spontanicznie w 10 osób w tym jedna dziewczyna ;) Pod stadionem jesteśmy 40 minut przed meczem kto musi kupuje bilet i wyrabia Kartę Kibica. Na trybunę dopingową większość osób wchodzi z opóźnieniem, więc ominęło niektórych flagowisko w asyście konfetti.

Na stadionie prawie 23 tysiące kibiców biało-zielonych. Doping tego dnia lepszy niż na meczu otwarcia z gorszą stroną Błoń. Bardzo dobrze wychodziła przyśpiewka "W Wolnym mieście Gdańsku..."oraz "Gdańska Lechia aaeeaoo.." W sektorze "X" obecni byli fani ŁKSu w 80-90 osób, którzy mogli obejrzeć spotkanie swojej drużyny dzięki Gdańszczanom.

Po zakończeniu meczu na stadionie można było usłyszeć donośne gwizdy z pozostałych trybun. Na trybunie dopingowej można było usłyszeć: "Lechia grać, kurwa mać!", "Czy wygrywasz czy nie ..." oraz "LECHIA TO MY" Piłkarze podziękowali za doping poprzez przybicie "piątki". Swoim kibicom podziękowali także piłkarze z Łodzi.

W meczu piłkarze Lechii mieli dużą przewagę i tyle samo sytuacji, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki Łódzkiego KSu.
Następną okazją do wspierania piłkarzy gdańskiej Lechii to wyjazd do Wiślackiego Krakowa, który odbędzie się 27.08.2011. Bilet na ten mecz można zamówić do jutra godziny 22. Natomiast kolejny mecz w Gdańsku odbędzie się 12.09.2011 o godzinie 18.30 przeciwnikiem Władców Północy będzie Górnik Zabrze. Na to spotkanie ma być już otwarty sektor gości.


Dodane przez Cz_ dnia sierpień 23 2011 16:13:281 Komentarzy ˇ 1126 Czytań - Drukuj
Strona 4 z 14 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
290482 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie