LECHIA & ŚLĄSK!
Dodane przez Cz_ dnia Październik 31 2012 20:09:39
Po raz kolejny w naszym wykonaniu liczba 21, nie chce oceniać czy dobrze czy nie, pojechali Ci co Lechię mają w sercu, a w ich żyłach płynie biało-zielona krew. Na spotkanie ze Śląskiem wybraliśmy się stosunkowo szybko, by uczcić ten nadzwyczajny dzień jakim z pewnością jest mecz Dumy Trójmiasta z Dumą Śląska.

Na meczu wspólne śpiewy z kibicami spod znaku WKS. Większość kibiców z Dolnego Śląska zasiadła na górnych sektorach trybuny zielonej i stamtąd właśnie dopingowali swoich ulubieńców. Stadion został ozdobiony brawami naszego ukochanego klubu oraz barwami Wrocławskiego Śląska.

Mecz zakończył się porażką 2:3, lecz w dobrych humorach wracamy do domu drogą kolejową, a to dlatego że początkowy transport nam uciekł. nie wiem czy przestraszył się ogromnej ilości napojów czy głośnego śpiewu, który wielbił obydwa kluby. W dobrej, upojnej atmosferze dojechaliśmy do samego Czerska, ale i tam było się trudno rozejść do domów. Kolejne kilometry za nami i po raz kolejny świetna zabawa ludzi, którzy kochają gdańską Lechię!

Warto dodać, że 3 osoby z Biało-Zielonego Czerska wybrały się na starcie Wisły z Jagiellonią.

LECHIA & ŚLĄSK!